AKZENTZ PROFESSIONAL

Haigh Industries Inc., Tırnak endüstrisi için kullanılan profesyonel ürünlerin üreticisidir. Ürünlerinin % 100 Kanada malı olmasının gururunu yaşayan Akzentz Professional ailesi yıllardır yaratım ve tasarım aşamasından tutun da nihai ürünlerin imalatı ve depolanmasına kadar tüm üretim etaplarında kalite kontrolünü sağlıyor.
 

Akzentz Professional fabrikası en yüksek kaliteli ürünlerin yaratılması ve üretilmesi amacıyla 1989 yılında kurulmuştur. Kendi tasarım ve araştırma çalışmaları sayesinde Akzentz Professional tırnak ürünleri üreticilerin arasında en sağlam adımlarla ilerleyen üretici ve en ünlü markalardan biri olmayı başarmıştır. Tırnak endüstrisinde hizmet kalitesini daha da geliştirmeyi hedefleyerek yenilikçi ve progresif proje ve tasarımlar geliştirmek, yeni çözümler üretmeye yönelik araştırmalarda bulunmak - şirket yönetiminin ana amacıdır. Akzentz Professional ürün üreticisi olarak sürekli standartlarını yükseltme ve tırnak teknolojisi taleplerine uygun yeni ve daha da geliştirilmiş ürünlerin geliştirilmesinde XXI. yüz yılın ilerleyen gücü olma çabasındadır!

1984

Kurucumuz Sandra Haigh, daha Akzentz Professional ürünleri henüz yokken önce kendi tırnak stüdyosunu müşterilerinin hizmetine açmıştır.

Sandra, tırnak stüdyosunu açtıktan sonra, müşterilerinin ve personelinin sağlıklı, koku içermeyen bir ortamda bulunması için kaliteli, kokusuz tırnak ürünlerinin kullanılması gerektiğini fark etti. Bu konsepti göz önüne alarak, kendi salonunda kullanılmak üzere profesyonel tırnak ürünlerini yaratmaya başladı.

1989

Sandra Haigh daha sonra stüdyosunda çalışan diğer tırnak uzmanlarına bu konsept hakkında bilgilendirip 1989 yılında Akzentz Professional ürünlerini tüm Dünya'ya dağıtımı sağlamak için Haigh Industries Inc., şirketini kurmuştur. Akzentz adı artık yüksek kaliteli tırnak ürünleri simgeleyen bir uluslararası marka haline gelmiştir. 

SANDRA HAIGH

BAŞKAN / Kurucu üye

Ürün geliştirme konusunda uzmanlaşmış.

CHERYL CAMPBELL

Pazarlama müdürü

Ürün pazarlama müdürü ve uzman eğitmen.

FRANK HAIGH

BAŞKAN YARDIMCISI / Kurucu üye

Ürün geliştirme konusunda uzmanlaşmış.

ÖZEL LABORATUVARLARDA ÜRETİM 

Kanada'da Akzentz Professional görevli personel dışında giriş izni olmayan laboratuvarlarımızda uzman kimyagerlerimiz tarafından bütün ürünlerimiz üretiliyor. Gene ürün geliştirme konusunda uzmanlaşmış personelimiz tarafından testlerden geçiriliyor. Testleri başarıyla geçtikten sonra diğer tüm temsilciliklerimize dağıtılmaktadır.
 

iso-22716-2007-bluetmbis_fa11a305389ba64

ISO 22716:2007 EN İYİ KALİTE ÜRETİM SERTİFİKASI

Kozmetikte iyi Üretim Uygulamaları (GMP] Kozmetik için yeni Avrupa Birliği düzenlemelerinin temel taşlarından biridir. Bu düzenleme, tüketici güvenliğini sağlamak için çok yüksek gereksinimler ortaya koyar. Tüm bu yeni yasal gereksinimlerin içinde, Avrupa pazarı içinde dolaşan tüm kozmetik ürünleri ISO 22716 standartlarında tanımlanan Kozmetik iyi Üretim Uygulamalarına göre üretilmelidir. Standart kozmetik üretim zincirindeki tüm katılımcılar, Avrupa veya Avrupa dışı farketmeden direkt ilgi kurmaktadır. Malzeme üreticileri, son ürün birleştiricileri, distribütör ve ithalatçılar/ihracatçılar, tüm katılımcılar buna dahildir ve yeni sorumluluklar tanımlanmıştır.

Akzentz Professional ISO 22716:2007 sertifikasına sahiptir.

ÜRÜNLERİMİZİN MALZEME GÜVENLİK BİLGİ FORMLARI - MSDS (Material Data Safety Sheet) 
Kimyasal bir malzemenin içerdiği potansiyel tehlikeleri (sağlık, yangın, reaktivite ve çevresel) belirten ve bu kimyasal ürünler güvenli bir şekilde nasıl çalışılacağını gösteren bir belgedir. Aynı zamanda kimyasalın tehlikeleri, kullanım, depolama, taşıma ve acil durum prosedürleri hakkında bilgiler içerir.

Affixit

(Primer)