top of page

AKZENTZ SIVI SOLÜSYONLARI

PREP & WIPE

Prep özelliği ile uygulama öncesinde tırnak yüzeyindeki yağlı kalıntılarını kurutmak ve tırnak yüzeyini temizlemek içindir. Wipe özelliği ise uygulama sonunda sürülen yapışkanlı katmanların kurutulduktan sonra üzerindeki yapışkanlığını alır. Limon esanslıdır. 
100ml/3oz & 480ml/16oz

GEL WIPES

Jel fırçasını temizlemek için üzerindeki yapışkanlığı bu tüysüz ped ile alabilirsiniz. Fırça üzerindeki jel kalıntılarını almak için özel üretilmiştir. Tüysüz olup diğer işlemlerde de kullanabilirsiniz. Paket içerisinde 200 adet bulunur.

SOAK OFF

Jel uygulamalarını doğal tırnak yüzeyinden çıkartmak için kullanılan hafif kokulu sıvı solüsyon.
120ml/4oz & 480ml/16oz

SURE BOND

Temizler, doğal tırnak yüzeyini kurutur. Jel sisteminin tırnağa iyi oturması için bağlayıcı görevi görür. Daha çok terli ellerde ve nemli ortamlarda tırnak yüzeyini çerçeveleyen kenarlara sürülür.
15ml/0.5oz & 60ml/2oz

AFFIXIT

Doğal tırnak yüzeyini jel sistemine adapte eden bağlayıcı yeni sıvı solüsyon teknolojisi. Asitsiz yapışkan formülü ile tırnak üzerinde ıslaklık bırakır. (Tırnağa nüfuz etmez) Diğer katmanlar tırnağa bu sebeple daha güçlü yapışır.
15ml/0.5oz

NAIL & CUTICLE OIL

Kuruyan tırnak kütiküllerini iyileştirip yumuşatmak için kullanılan tırnak yağıdır. İçeriğinde zenginleştirilmiş besleyici yağlar bulunur.
15ml/0.5oz & 120ml/4oz

bottom of page